contactpersonen Solipsisgroep


Solipsisgroep & algemene ICT-aangelegenheden

Wim Buitenhuis
algemeen directeur Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e: wim.buitenhuis@solipsis.nl

Goossen de Bruin
directeur Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e: goossen.de.bruin@solipsis.nl

Jacco van den Berg
marketing- en salesmanager Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e: jacco.van.den.berg@solipsis.nl


Voor performance management & business intelligence

voor QlikView, Qlik Sense, Nprinting en IBM Cognos

Eric van Gils
accountmanager 
t: (0418) 57 61 00
e: eric.van.gils@solipsis.nl


Voor alles wat uw ICT-infrastructuur en Managed Services aangaat:

1e aanspreekpunt Solipsis Managed Services

Marien van Bezooijen
directeur
t+31(0)88 599 1608
e: marien.van.bezooijen@solipsis.nl

aanspreekpunt Solipsis Managed Services

Niels Paans
accountmanager
t+31 (0)88 599 1608
e: niels.paans@solipsis.nl


Voor alles wat het beheersen van uw documentstromen aangaat:

voor UniSpool & PrinTaurus

Goossen de Bruin
directeur Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e: goossen.de.bruin@hollandhouse.com

voor IntraOffice

Simon Kornblum
commercieel manager 
t: (020) 316 02 50
e: simon.kornblum@intradata.nl


Voor alles omtrent werken bij Solipsis:

Henriëtte Wibier
hoofd HRM Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e-mail: henriette.wibier@solipsis.nl

Nicole Houtdijk
medewerker HRM Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e-: nicole.houtdijk@solipsis.nl

Vanessa Bunnik-Wolters
medewerker HRM Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e-: vanessa.bunnik.wolters@solipsis.nl

Anique van den Berg-Rossen

medewerker HRM Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e-mail: Anique.van.den.Berg-Rossen@solipsis.nl