contactpersonen Solipsisgroep


Solipsisgroep & algemene ICT-aangelegenheden

Wim Buitenhuis
algemeen directeur Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e: wim.buitenhuis@solipsis.nl

Goossen de Bruin
directeur Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e: goossen.de.bruin@solipsis.nl


Voor performance management & business intelligence

voor QlikView, Qlik Sense, Nprinting en IBM Cognos

Goossen de Bruin
directeur Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e: goossen.de.bruin@solipsis.nl


Voor alles wat uw ICT-infrastructuur en Managed Services aangaat:

1e aanspreekpunt Solipsis Managed Services

Erik Hasselo
commercieel manager
t: (0418) 57 61 00
e: erik.hasselo@solipsis.nl

aanspreekpunt Solipsis Managed Services

Dennis Nies
accountmanager
t+31 (0)88 599 1608
e: dennis.nies@solipsis.nl


Voor alles wat het beheersen van uw documentstromen aangaat:

voor UniSpool & PrinTaurus

Goossen de Bruin
directeur Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e: goossen.de.bruin@hollandhouse.com

voor IntraOffice

Simon Kornblum
commercieel manager 
t: (020) 316 02 50
e: simon.kornblum@intradata.nl


Voor alles omtrent werken bij Solipsis:

Nicole Houtdijk
medewerker HRM Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e-: nicole.houtdijk@solipsis.nl

Lissa Seegers
medewerker HRM Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e-: lissa.seegers@solipsis.nl

Djenti van Zeelst
medewerker HRM Solipsisgroep
t: (0418) 57 61 00
e-: djenti.van.zeelst@solipsis.nl