Contact met
Solipsis Managed Services

Direct IT-hulp en support?

Bent u klant en wilt u contact met de servicedesk van Solipsis? Lees op deze pagina hoe u direct contact kunt opnemen.

Concrete IT-vraag?

Bent u (nog) geen klant, maar heeft u een concrete IT-gerelateerde vraag of wilt u bijvoorbeeld een second opinion? Plan een gratis adviesgesprek!

Meer informatie?

Wilt u meer informatie over Solipsis of direct een offerte aanvragen?
Wij helpen u graag verder via telefoonnummer (088) 599 1608 of stuur een e-mail naar verkoop@solipsismanagedservices.nl.

Neem contact met mij op!

Wilt u liever door ons benaderd worden? Vul dan het formulier hiernaast in.

    Neem contact met mij op.

    Ontmoet het team van Solipsis Managed Services.

    Erik Hasselo
    Erik Hasselo

    commercieel manager
    +31 88 599 1608
    erik.hasselo@solipsis.nl

    Dennis Nies
    Dennis Nies

    sales executive
    +31 88 599 1608
    dennis.nies@solipsis.nl

    Harm Verwey
    Harm Verwey

    sales executive
    +31 88 599 1608
    harm.verwey@solipsis.nl

    Esmeralda van Heijst
    Esmeralda van Heijst

    servicemanager
    +31 88 599 1608
    esmeralda.van.heijst@solipsis.nl

    Louis van Abeelen
    Louis van Abeelen

    servicemanager
    +31 88 599 1608
    louis.van.abeelen@solipsis.nl

    het team van de Solipsisgroep.

    Wim Buitenhuis
    Wim Buitenhuis

    algemeen directeur Solipsisgroep
    +31 418 57 61 00
    wim.buitenhuis@solipsis.nl

    Goossen de Bruin
    Goossen de Bruin

    directeur Solipsisgroep
    +31 418 57 61 00
    goossen.de.bruin@solipsis.nl