Contact met
Solipsis Managed Services

Meer informatie?

Wilt u meer informatie of direct een offerte aanvragen?
Wij helpen u graag verder via telefoonnummer (088) 599 1608 of stuur een e-mail naar verkoop@solipsismanagedservices.nl.

Neem contact met mij op!

Wilt u liever door ons benaderd worden? Vul dan het formulier hiernaast in.

Neem contact met mij op.

Ontmoet het team van Solipsis Managed Services.

Erik Hasselo
Erik Hasselo

commercieel manager
+31 88 599 1608
erik.hasselo@solipsis.nl

Albert Blom
Albert Blom

operationeel manager
+31 88 599 1608
albert.blom@solipsis.nl

Dennis Nies
Dennis Nies

accountmanager
+31 88 599 1608
dennis.nies@solipsis.nl

Edwin Spits
Edwin Spits

projectmanager
+31 88 599 1608
edwin.spits@solipsis.nl

Harm Verwey
Harm Verwey

sales executive
+31 88 599 1608
harm.verwey@solipsis.nl

Esmeralda van Heijst
Esmeralda van Heijst

servicemanager
+31 88 599 1608
esmeralda.van.heijst@solipsis.nl

Louis van Abeelen
Louis van Abeelen

servicemanager
+31 88 599 1608
louis.van.abeelen@solipsis.nl

Frank Lunenburg
Frank Lunenburg

servicemanager
+31 88 599 16 08
frank.lunenburg@solipsis.nl

het team van de Solipsisgroep.

Wim Buitenhuis
Wim Buitenhuis

algemeen directeur Solipsisgroep
+31 418 57 61 00
wim.buitenhuis@solipsis.nl

Goossen de Bruin
Goossen de Bruin

directeur Solipsisgroep
+31 418 57 61 00
goossen.de.bruin@solipsis.nl